Turgutreis – Kos Feribotları Online Rezervasyon ve Biletleme

Türkiye – Yunanistan arasında seyahat etmek isteyen müşterilerimiz hem yolculuklarını yapıyor hem de denizin tadını çıkarıyorlar.  Yunan adaları ve Türkiye arasındaki feribot seferleri ile Ege Denizi’ni keşfedeceksiniz. Turgutreis – Kos arasındaki düzenli feribot seferleri yıl boyunca yapılmaktadır. Türkiye’yi Yunan Adalarına bağlayan feribot seferleri dışında Yunan Adaları arasındaki feribot bağlantıları ve biletleri için de firmamıza acentemize başvurabilirsiniz.

Kalkış Turgutreis / Türkiye
Saat 09:15 da kalkan feribot için lütfen en geç 08:30’da hazır olunuz.
Varış  Yunanistan / Kos Yaklaşık 10:00

Uluslararası Denizcilik Kurallarına göre; güvenlik sebebiyle rezervasyon yaparken belirtilen bilgilerin verilmesi zorunludur; Ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi, uyruk, pasaport numarası, kategori (yetişkin/ çocuk / bebek). Araçlar için, araç kategorisi ve plaka numarası belirtilmelidir.

Eğer tur hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bize ulaşın!

 

  • Uluslararası Denizcilik Kurallarına göre; güvenlik sebebiyle rezervasyon yaparken belirtilen bilgilerin verilmesi zorunludur; Ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi, uyruk, pasaport numarası, kategori (yetişkin/ çocuk / bebek). Araçlar için, araç kategorisi ve plaka numarası belirtilmelidir.
  • Rezervasyon aşamasında gerçeğe uygunsuz olarak daha ucuz bir kategori seçilmiş ise (yolcuların yaş ve araç kategorisi olarak) , FERIBOT.NET yolcunun yaş kategorisi ve araç kategorisine uygun rezervasyonu yapmaya ve ilgili farkı verilen kredi kartından çekmeye yetkilidir.
  • Rezervasyonun yapıldığı tarih ile uluslararası seyahatin yapıldığı tarih arası 14 günden az ise, ödeme rezervasyonun yapıldığı anda tahsil edilir ve teyit edilmiş rezervasyon belgesi ödemenin onaylamasının ardından bastırılır.
  • Rezervasyonun yapıldığı tarih ile uluslararası seyahatin yapıldığı tarih arası 14 günden fazla ise, “sonra ödeme” seçeneği sunulacaktır, ön-rezervasyon belgesi sunulacak ve seyahat öncesi bir zamanda hatırlatıcı gönderilecektir.
  • Ön-rezervasyon belgesinde verilen tarihe kadar ödeme gerçekleşmediği durumlarda rezervasyon otomatik iptal olur. Verilen tarihe kadar yapılan ödemelerde ise teyitli rezervasyon belgesi gönderilecektir.
  • Sonra ödemeli ve anında ödemeli yapılmış rezervasyonlarda iptal, verilen opsiyon tarihine kadar yapılabilecektir. Bu opsiyon tarihinden sonra rezervasyon iptali ve iadesi mümkün değildir.

Yorumlar

5.00 based on 1 Yorum
Nisan 6, 2018

Güzel

Yorum Yaz

Değerlendirme