Adanın merkezinde bulunan Hipokrat Ağacı, Kos’un en önemli simgelerinden biridir. Mitolojide geçen, doktorların atası sayılan Hipokrat, insan tedavisinin eğitim ile sağlanabileceğini göstermiş ve burada Asklepion isminde bir tıp merkezi kurmuştur..

 

 

Eğer tur hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bize ulaşın!

 

  • Uluslararası Denizcilik Kurallarına göre; güvenlik sebebiyle rezervasyon yaparken belirtilen bilgilerin verilmesi zorunludur; Ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi, uyruk, pasaport numarası, kategori (yetişkin/ çocuk / bebek). Araçlar için, araç kategorisi ve plaka numarası belirtilmelidir.
  • Rezervasyon aşamasında gerçeğe uygunsuz olarak daha ucuz bir kategori seçilmiş ise (yolcuların yaş ve araç kategorisi olarak) , FERIBOT.NET yolcunun yaş kategorisi ve araç kategorisine uygun rezervasyonu yapmaya ve ilgili farkı verilen kredi kartından çekmeye yetkilidir.
  • Rezervasyonun yapıldığı tarih ile uluslararası seyahatin yapıldığı tarih arası 14 günden az ise, ödeme rezervasyonun yapıldığı anda tahsil edilir ve teyit edilmiş rezervasyon belgesi ödemenin onaylamasının ardından bastırılır.
  • Rezervasyonun yapıldığı tarih ile uluslararası seyahatin yapıldığı tarih arası 14 günden fazla ise, “sonra ödeme” seçeneği sunulacaktır, ön-rezervasyon belgesi sunulacak ve seyahat öncesi bir zamanda hatırlatıcı gönderilecektir.
  • Ön-rezervasyon belgesinde verilen tarihe kadar ödeme gerçekleşmediği durumlarda rezervasyon otomatik iptal olur. Verilen tarihe kadar yapılan ödemelerde ise teyitli rezervasyon belgesi gönderilecektir.
  • Sonra ödemeli ve anında ödemeli yapılmış rezervasyonlarda iptal, verilen opsiyon tarihine kadar yapılabilecektir. Bu opsiyon tarihinden sonra rezervasyon iptali ve iadesi mümkün değildir.

Yorumlar

5.00 based on 1 Yorum
Haziran 21, 2018

Bodrum Kos geçişini Santorini adasına giderken kullanmıştım. Kos adasında bisiklet kiralamanızı öneririm çok keyifli.

Yorum Yaz

Değerlendirme