A) www.feribot.net adlı web-sitesi ve Türkiye-Yunanistan arası online rezervasyon sistemi, Inönü Bulvarı No: 14 in 09400-Kuşadası, Türkiye adresinde bulunan Anker Turizm’e aittir.
B) “Voucher” olarak adlandırılan rezervasyon belgeleri şahsa ait düzenlenmiştir. Bu belgeler bir başkasına devredilemez ve üzerinde belirtilen tarih ve rota için geçerlidir.
C) Rezervasyon belgeleri ilgili feribot firması tarafından bilet veya biniş kartları ile liman ofisinde değiştirilecektir. Liman ofisi adres ve telefonları verilen rezervasyon belgesi üzerinde belirtilmiştir.
D) “Günübirlik bilet” ayni gün içinde yapılan gidiş ve dönüş seyahatler için kullanılır.
E) “Gidiş-dönüş bilet” farklı günlerde gerçekleştirilen gidiş ve dönüş seyahatleri için kullanılır. Dönüş seyahati mutlaka tarihlendirilmelidir.
Gidiş-dönüş indirimli bilet uygulaması sadece ayni anda rezervasyonu yapılan, ayni hat üzerinde ve ayni firma tarafından gerçekleştirilen gidiş ve dönüş seyahatleri için geçerlidir.
F) Eğer yolcu gidiş ve dönüş seyahatini farklı firmadan gidiş-dönüş bileti olarak rezervasyonu yapmak isterse, iki ayrı tek yön rezervasyonu yapmak durumundadır.
G) Sefer tarifesi, fiyatları ve şartları ön bildirim olmaksızın değiştirilebilir. Tarifede belirtilen varış saatleri geminin limana yanaşma saatidir.